
Puslapių skaičius: 256
Perskaityta: 2015-04-06
Knyga: Šia knygą radau internete ieškodama kitos knygos ir dėka blogerės atsiliepimų: Vivija's books nusprendžiau ją perskaityti, o paieškas vėliau pratęsti.. Tai pirmoji autoriaus skaityta knyga, elektroninė knyga.
Mano vertinimas: 4/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiki knyga, kurios nepamirši)
Mano vertinimas: 4/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiki knyga, kurios nepamirši)
Mano mintys apie knygą:
Tikra ir tuo pačiu mistiška knyga... Greitai persiskaitė :)
Pagrindinė knygos mintis, jog viso gyvenimo prasmė yra meilė. Ji kantri, nuolanki ir amžina, be pykčio ir nuoskaudų... Mane sujaudino šios knygos istorija, kaip žmonės išgyvena skaudžius gyvenimo vingius, kaip stipriai moka mylėti... Privertė nubraukti ašarą, kai vaikas laukė motinos, kuri jam pamelavo, jog grįš pas jį, nors net neketino... Skaitant žavėjo vaizdingi sakiniai, bet kai kur norėjosi gilesnio aprašymo, išjautimo.. Paliko daug apmąstymų, kokia yra stipri meilės galia, kodėl žmonės elgiasi, galvodami tik apie save ir tik pagal savo norus, bet net nesusimąstę apie kitą, kaip jie paveikia kito žmogaus likimą... Labiausia patiko veikėja Mi Mi, savo charakteriu, stiprybe, kantrybe ir neskubėjimu... Manau ši knyga patiks romantikams.
Mylėkite ir būkit mylimi, amžinai ir stipriai,
Mylėkite ir būkit mylimi, amžinai ir stipriai,
Su Paulo Coelho ir Laurent‘o Gounelle („Dievas visada keliauja incognito“) knygomis lyginamas romanas „Širdies dūžiai“ visame pasaulyje jau rado gausų būrį skaitytojų.
Tai poetiškas, jaudinantis, rytietiška išmintimi persmelktas pasakojimas apie neįprastą didelės meilės istoriją, kuri sujungia du ypatingo likimo žmones ir du tokius skirtingus pasaulius – Niujorką ir nedidelį Birmos kaimelį, Vakarus ir Rytus.
Ši knyga daugiau negu meilės istorija – tai ir kupini rytietiškos išminties apmąstymai apie gyvenimo prasmę ir tai, kas kiekvieno žmogaus gyvenime svarbiausia.
Džulijos Vin tėvas – vienas geriausių Niujorko advokatų, puikus vyras ir geras tėvas dukrai ir sūnui. Tačiau apie jo praeitį nieko nežino net šeima. Todėl kai vieną rytą Tin Vinas dingsta, nei policija, nei artimieji neturi nė menkiausio supratimo, kur jo ieškoti.
Tik po ketverių metų motina dukrai atiduoda neišsiųstą tėvo laišką, adresuotą nepažįstamai moteriai, ir pagaliau įsižiebia viltis. Džulija ryžtasi išsiaiškinti tėvo paslaptis. Nepažįstamosios adresas ją nuveda į nedidelį kaimelį tolimojoje egzotiškoje Birmoje.
Pažintis su kaimelyje sutiktu senu išminčiumi ir jo pasakojimas merginai padovanoja galimybę iš naujo atrasti tėvą ir sužinoti paslaptingą jo vaikystės, jaunystės ir meilės istoriją. Pokalbiai su išmintinguoju birmiečiu iš pagrindų pakeičia ir jos pačios gyvenimą...
„Meistriškai papasakota istorija apie neblėstančią meilę, likimo vingius ir kelionę ieškant svarbiausių dalykų gyvenime.“
CLS Reading Suggestions
„Sendkerio romano veiksmas vyksta Birmoje, šalyje, kurią pažįsta nedaugelis skaitytojų, todėl ši istorija dar paslaptingesnė. Poetiškas Tin Vino ir Mi Mi meilės aprašymas pakerės daugelį.“
Seeing the World Through Books
„Ši knyga – dar vienas įrodymas, kad meilė rūsčią tikrovę gali paversti mistiška. Iš šiuolaikinio turtingo Niujorko Sendkeris mus perkelia į skurdų Birmos kaimelį ir pina sudėtingą tiek dviejų įsimylėjėlių, tiek tėvo ir dukters istoriją. „Širdies dūžius“ skaitai kaip eilėraštį, svarbus kiekvienas sakinys. Verta, įdomu ir malonu.“
Rašytoja Margaret Dilloway
Kitų atsiliepimai apie šią knygą:
http://vivijabooks.blogspot.com/2014/12/jan-philipp-sendker-sirdies-duziai.html
http://www.knyguklubas.lt/sirdies+duziai.html
http://www.goodreads.com/book/show/11331421-the-art-of-hearing-heartbeats
http://www.knyguklubas.lt/sirdies+duziai.html
http://www.goodreads.com/book/show/11331421-the-art-of-hearing-heartbeats
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą